TESİS


polaris atv arçları
istanbul polaris
karadeniz gezileri
avrupa yakası atv safari

Bizler bu işe başladığımız zaman sadece ATV safari turlarını gerçekleştirmek için değil bir çok anlamda keyifli vakit geçirilebilecek bir tesisin hayalini kurduk.

10 araç kapasiteli otopark, kahvaltı ve öğle yemeği için bahçe ve kapalı alanlar, çocuklar için oyun alanı mevcuttur. Çok kullanıcılı internet ağıda tesisimizde mevcuttur.

Özel davet ve etkinlikler için 300 kişi kapasiteli alanımız ses ve görüntü sistemleriyle desteklenmektedir.

Tesisimizde atv safari sırası bekleyen insanların vakit geçirebilmeleri için 1.500 M2 lik bir bahçemiz mevcuttur bahçemizde Çocuklar için Kardırak , Tahterevalli , Mini tırmanma seti , badminton , Vakumlu ok ve Trambolinden oluşan bir oyun parkımız mevcuttur.

Havanın Kötü olması ihtimaline karşı ise yaklaşık 100 kişiyi konforlu bir şekilde ağırlayabileceğimiz Kapalı Cafeterya bölümü de mevcuttur burada ise insanların güzel vakit geçirebilmesi için Dart , Okey , Tavla , Satranç , Tabu , İskambil oyunları , Karaoke , Playstation 3 , Wii gibi oyun konsollarıda bulunmaktadır Cafeterya menümüz ise zengindir.

PARKUR


Belgrad Orman Parkuru

15 dakikalık brifing ve hazırlık sonrasında 1 saat kadar süren tur 1 rehber ve maksimum 10 araçla gerçekleştirilir. Orman parkuru Asvalt ve beton içermez, tamamen suni yollordan oluşur. Parkur içerisinde çamurlu alanlar ve su birikintileri bulunur. 4 mevsim kullanılan adrenalin dolu bir parkurdur.

Karadeniz Turu

Toplamda 4 saat sürer. Tesisimizden karadeniz kıyılarına uzanır. Rotası ...

belgrat atv safari
belgrat ormanı
atv safari turları
polaris atv